ERJ-3RSFR18V
Partnumber:
ERJ-3RSFR18V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.18 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R