ERJ-6BQFR22V
Partnumber:
ERJ-6BQFR22V
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±250ppm/°C Pad SMD Automotive T/R