ERJ-6DSFR12V
Partnumber:
ERJ-6DSFR12V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.12 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R