ERJ-6ENF4702V
Partnumber:
ERJ-6ENF4702V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 47K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R