ERJ-6GEYJ200V
Partnumber:
ERJ-6GEYJ200V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 20 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R