ERJ-6LWFR005V
Partnumber:
ERJ-6LWFR005V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.005 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/°C to 300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R