ERJ-6LWJR008V
Partnumber:
ERJ-6LWJR008V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.008 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/°C to 300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R