ERJ-8GEYJ221V
Partnumber:
ERJ-8GEYJ221V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 220 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R