ERJ-8GEYJ4R7V
Partnumber:
ERJ-8GEYJ4R7V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 4.7 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD Automotive T/R