ERJ-B1CFR13U
Partnumber:
ERJ-B1CFR13U
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1020 0.13 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R