ERJ-L03KF47MV
Partnumber:
ERJ-L03KF47MV
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.047 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R