ERJ-L14KF33MU
Partnumber:
ERJ-L14KF33MU
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 0.033 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R