ERJ-P03F2430V
Partnumber:
ERJ-P03F2430V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 243 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R