ERJ-P03F3740V
Partnumber:
ERJ-P03F3740V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 374 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R