ERJ-P08D1502V
Partnumber:
ERJ-P08D1502V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 15K Ohm 0.5% 0.667W(2/3W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R