ERJ-P08J364V
Partnumber:
ERJ-P08J364V
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.66W, 360000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP