ERJ-P6WF10R0V
Partnumber:
ERJ-P6WF10R0V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 10 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R