ERJ-PA2F2200X
Partnumber:
ERJ-PA2F2200X
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 220 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R