ERJ-PA3F1502V
Partnumber:
ERJ-PA3F1502V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 15K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R