ERJ-PA3F4701V
Partnumber:
ERJ-PA3F4701V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R