ERJ-PA3J203V
Partnumber:
ERJ-PA3J203V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 20K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R