ERJ-PB3B1002V
Partnumber:
ERJ-PB3B1002V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 10K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R