ERJ-PB3B1003V
Partnumber:
ERJ-PB3B1003V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 100K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R