ERJ-PB3D8062V
Partnumber:
ERJ-PB3D8062V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 80.6K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R