ERJ-PB6B1001V
Partnumber:
ERJ-PB6B1001V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 1K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R