ERJ-T06J682V
Partnumber:
ERJ-T06J682V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 6.8K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R