ERJ-U2RD1000X
Partnumber:
ERJ-U2RD1000X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 100 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R