ERJ12ZYJ911U
Partnumber:
ERJ12ZYJ911U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 910 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R