ERJ1GEF49R9C
Partnumber:
ERJ1GEF49R9C
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0201 49.9 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R