ERJ1TNF12R0U
Partnumber:
ERJ1TNF12R0U
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R