ERJ2RHD1000X
Partnumber:
ERJ2RHD1000X
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 100ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402, CHIP