ERJ3BWFR047V
Partnumber:
ERJ3BWFR047V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 0.047 Ohm 1% 0.33W(1/3W) 0ppm/°C to 150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R