ERJ3EKF4750V
Partnumber:
ERJ3EKF4750V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 475 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R