ERJ3EKF57R6V
Partnumber:
ERJ3EKF57R6V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 57.6 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R