ERJ3GEYJ202V
Partnumber:
ERJ3GEYJ202V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 2K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R