ERJ6BWFR050V
Partnumber:
ERJ6BWFR050V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 0.05 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R