ERJ6ENF1272V
Partnumber:
ERJ6ENF1272V
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 12.7K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R