ERJ6ENF1402V
Partnumber:
ERJ6ENF1402V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 14K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R