ERJ6ENF5231V
Partnumber:
ERJ6ENF5231V
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 5.23K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R