ERJ6GEYJ472V
Partnumber:
ERJ6GEYJ472V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R