ERJ8GEYJ106V
Partnumber:
ERJ8GEYJ106V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 10M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -400ppm/°C to 150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R