ERJB2AF910V
Partnumber:
ERJB2AF910V
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 91 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R