ERJP06F2371V
Partnumber:
ERJP06F2371V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 2.37K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R