ERJPA2F2201X
Partnumber:
ERJPA2F2201X
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 2.2K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R