ERJPB3B1401V
Partnumber:
ERJPB3B1401V
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1.4K Ohm 0.1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Pad SMD Automotive T/R