ERJS02F3481X
Partnumber:
ERJS02F3481X
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 3.48K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R