ERJS14J272U
Partnumber:
ERJS14J272U
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 2.7K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R