ERJS1TJ5R1U
Partnumber:
ERJS1TJ5R1U
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 5.1 Ohm 5% 1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R