ERP610W221MDRU
Partnumber:
ERP610W221MDRU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10110 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 220pF 760VAC/500VAC Y5T 20% (8 X 6mm) Radial 10mm 125°C T/R