ERZ-E11A751
Partnumber:
ERZ-E11A751
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 460VAC/615VDC 5000A 750V Radial Bulk